Hakkımızda

Alsa Yangın

Alsa Yangın Güvenliği Danışmanlık ve Mühendislik Hizmetleri, endüstriyel işletmeler başta olmak üzere; ülkemiz genelinde ihtiyaç duyulan yangın güvenlik hizmetlerinin satış ve satış sonrası hizmet talebini karşılayabilmek amacıyla Gebze'de kurulmuştur.

Yangın güvenliği hizmetlerinin önemini bilen şirketimiz sunduğu hizmet kalitesi ve iş profesyonelliği ile sektöründe emin adımlarla ilerlemekte, bünyesinde bulundurduğu danışmanları ve teknik kadrosu ile de alanında güvenilir hizmet vermektedir.

Yurdumuzda sanayi tesislerimizin çoğalması ve yenji teknolojiler kullanmasının bir sonucu olarak, özellikle yangın güvenliği ve iş güvenliği önlemlerinin ilerleyen teknolojiye uygun olması ihtiyacı doğmuştur. Hizmet kalitesinin yükseltilmesi ve ülkemizdeki sanayi kuruluşlarına da örnek teşkil edecek yangın güvenliği, danışmanlık ve mühendislik hizmetlerinin yürütülmesi zaruret haline gelmiştir. Türkiye sanayisinin gittikçe gelişmesi ve büyümesi neticesinde; endüstriyel tesislerimizin düzenli, istikrarlı, uzun vadeli üretim ve satış yapabilmeleri amacına hizmet eden iş güvenliği önlemlerinin, dünyadaki gelişmiş ülkeler standartlarına ulaşması bir mecburiyet halini almıştır.

ALSA Yangın Güvenliği Danışmanlık ve Mühendislik Hizmetleri olarak amacımız; Endüstriyel tesislerde alınan yangın güvenliği önlemlerini gelişen teknolojilere entegre etmek, işletme ile ortaklaşa hazırlayacağımız acil eylem planları, kurulacak olan ekiplerin eğitimleri ile firmanın yangın riskine karşı hazırlıklı olmasını sağlamaktadır.

Bünyesindeki uzman kadrosuyla; bu alanda sağlayacağı hizmet desteği, fabrikalarınızda gerçekleştireceğimiz yangın önlemleri, risk değerlendirme çalışmaları ve firma bazındaki yangın yükü hesaplamaları ile birlikte, riskleri en aşağıya çekmeyi hedeflemekteyiz.