Yangın Söndürme Cihazlarının Satışı

Yangın Söndürme Cihazlarının Satışı, Periyodik Dolum ve Bakımları

Yangın söndürme cihazlarının olası bir yangında etkili bir şekilde çalışabilmesi için periyodik bakım ve kontrollerinin düzenli olarak yapılması gerekmektedir. Bu aşamada şirketimiz TS 11602-2 Bakım hizmetleri kapsamında işletmenizde bulunan yangın söndürme cihazları, yangın dolapları ve hidrantlarının bakımlarını gerçekleştirmektedir.

Dolum zamanı gelmiş olan yangın söndürme cihazlarının yerlerine yedek cihazlar bırakılarak teslim alınan yangın söndürme cihazlarının hidrostatik test sürecinden geçirdikten sonra dolum ve bakımları gerçekleştirilir sonrasında çalışır hale getirilen cihazların boyama ve etiketleme süreçlerinin ardından son kontrolleri gerçekleştirip tarafınıza teslim edilir.

Tozlarımızın Monoamonyumfosfat (Map) oranları tesisin risk durumuna göre map%40 map %90 ve işletmenin üretim prosesine göre D sınıfı yangın söndürme tozu olarak kullanılmaktadır.

Yangın söndürme cihazlarımızda kullanmış olduğumuz tüm yedek parça donanımları ithal menşeyli olup tüm tetiklerimiz ve vanalarımız basınçlı kaplar yönetmeliğine uygun emniyet ventilli tetik ve vanalardan oluşmaktadır.

Şirketimiz yangın söndürme tozlarının atık bertarafını gerçekleştiren sektöründeki yangın mühendislik firması olarak güvensiz dolum hizmetlerinin de böylelikle önüne geçmiş olmaktadır.

Kullanmış olduğumuz yangın söndürme tozları İthal alman malı RÜHL markalıdır. Tozlarımızın MSDS'lerinde de belirtildiği üzere Son kullanma tarihi geçen södürücülerden alınan atık tozlar yetkili kurumlarca bertaraf ettirilmek üzere gönderilir.

Her düzenli bakım döneminden sonra yangın söndürme ekipmanlarına ait raporlar tarafınıza ayrıca sunulur.

Firmamız sektöründe en uzun garanti sürelerini veren şirket olması sebebiyle güvenilirliğini tescillemiştir.

Firmamıza ait söndürücülerde Pimi ve Mührü kopartılmadığı sürece KKT tipi söndürücüler 4 yıl CO2 tipi söndürücüler 5 yıl FOAM(köpük) tipi söndürücüle ise 2 yıl firmamız garantisindedir.

Alsa Yangın