FL500 UV/IR Alev Dedektörü

·         Kanıtlanmış bir teknoloji. UV / IR alev algılama, iki farklı alev spektrumunu ölçerek yanlış alarm bağışıklığını arttıran alevleri izlemek için bir ultraviyole ve bir kızılötesi detektör kullanır.

·         FM Performansı Onaylandı. Altı yakıt kaynağı (heptan, metan, metanol, propan, etan, bütan), doğrulanmış görüş alanı ile test edilmiştir.

·         Geniş Görüş Alanı. 130 ° görüş açısı, daha uzak mesafeyi kapsar.

·         Güvenlik Bütünlüğü Kendi Kendini Denetleme. Sürekli Optik Yol İzleme (COPM), optik yolun açık ve elektronik devrenin işlevsel olmasını sağlamak için her iki dakikada bir kendini kontrol eder.

·         Testini Herzaman, Her Yerde yapabilirsiniz. FL500 UV / IR Alev Dedektörünün, gerçek alev koşullarında bir alev titreşimi ile güvenli bir şekilde test edilmesini sağlayan özel TL105 Test Lambası ile kolayca test edin.

·         Zorlu şartlara karşı dayanıklıdır. Geniş çalışma sıcaklığı aralığı (-55 ° C ila + 85 ° C) aşırı ortamlarda çalışmaya izin verir.

·         Tek Bakışta Durumu kolaylıkla anlaşılır. Uyarı, alarm ve normal işlemler için üç LED durum göstergesi.

·         Sağlam bir kasası mevcuttur. En zorlu ortamlara dayanabilecek 316 paslanmaz çelik gövdedir.

·         Çoklu Çıkış Seçenekleri. Endüstri standardı 4-20 mA (kaynak veya sink analog), Modbus, HART, röleler

·         Global anlamda birçok sertifikaya sahip.  Class I, Div 1, Groups A*, B, C, D; Class II, Div 1, Groups E, F, G; Class III, Type 6P, Ex db IIC T5 Gb; Ex tb IIIC T100°C Db, II 2 G D , IP66/IP67  gibi.